Chalet Privado
| Wifi Wi-Fi | 24 órás szolgáltatások 24 órás recepció | Transzfer Repülőtéri transzfer |
| Dohányzó Dohányzásra kijelölt terület | Gyerekbarát Kiságyak | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A hegyre kilátást nyújtó Chalet Privado Villa de Leyva vendégeit a körülbelül 1 km-re található Iglesia de Nuestra Señora del Rosario meglátogatására invitálja.
Az Antonio Narino Házmúzeum 2 km-re, míg az El Infiernito régészeti lelőhely körülbelül 25 percnyi sétára van a Villa de Leyva városi villától. A közeli kulturális látnivalók közé tartozik a Luis Alberto Acuna Házmúzeum, amely körülbelül 1,1 km-re található.
A Chalet Privado egy zuhanyzóval felszerelt fürdőszobával rendelkezik. Törölközők biztosított a további kényelem érdekében.
A Villa de Leyva városi ingatlan magába foglal étkezőt kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel. A vendégek a Heladeria Indios étteremben vacsorázhatnak, amely autóval csaknem 5 méterre található.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Dohányzásra kijelölt terület
- Wi-Fi
- Parkoló
- 24 órás recepció
- Háziállat engedélyezett
- 24 órás biztonsági szolgálat
- Tűzoltó készülékek
- Kulcs belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Szabadidős/TV szoba
Szolgáltatások
- Repülőtéri transzfer
- Idegenvezetés/Jegyiroda
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Öltöző
- Belső udvar
- Terasz
- Kerti bútor
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- LCD TV
- AM/FM ébresztőóra
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában kiságy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Chalet Privado biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Chalet Privado Wi-Fi-t biztosít az egész ingatlanban. - ❓
Milyen szolgáltatásokat nyújt a Chalet Privado?
A Chalet Privado 24 órás recepciót kínál vendégeinek. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Chalet Privado?
A Chalet Privado kapacitása 10 főig terjed. - ❓
A villa konyhával berendezett?
A villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen kilátás vár ránk az ingatlan ablakaiból?
Az ingatlan kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Chalet Privado vendégei vagyunk?
Villa de Leyva nevezetességei közé tartozik az Iglesia de Nuestra Señora del Rosario és az Antonio Narino Házmúzeum, amelyek 1 km-re, illetve 2 km-re találhatók a Chalet Privado területétől. Ezenkívül az El Infiernito régészeti lelőhely (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.